Zimní hradubická liga,Padubice,7.1.2024

Zuzana Jedličková | 9.1.2024

O první neděli v novém roce  (7.1.2024) jsme s dětmi z bílé a žluté skupiny a s částí modráckého žactva jeli potrénovat sprint na ZHL do Pardubic.  Městské sprinty možná nejsou podle některých  v tomto období nejlepší trénink, ale my se rozhodli utužit kolektiv během společné cesty vlakem, vyzkoušet si závodění v mrazivém počasí a zpestřit si trénink odpolední návštěvou pardubického akvacentra, do kterého jsme to měli ze shromaždiště co by kamenem dohodil (a zbytek doběh;-)).

 

Samotný závod byl mapově jednodušší, sprint bez rozhodujících voleb. Ale celkově pěkné proběhnutí. A při mínusových teplotách, umocněných ledovým větrem byl člověk rád, že běží…

 

Těm co trénují a povedlo se jim soustředit během celého závodu se dařilo. Mnohá umístění  jsou povzbuzením do této sezóny. Výsledkově se ale neztratilo více závodníků.  V terénu se naštěstí neztratil nikdo a tak jsme stále v plném počtu. Jak se dařilo ví každý nejlíp sám.  Snažili se ale všichni a tak si všichni zaslouží pochvalu.  A kdo byl disk, bude si pamatovat, že to je veliká ostuda (pokud to není zaviněno zraněním), donese na příští trénink kamarádům nějakou upečenou dobrotu;-) a na ostrém závodě už si na vše bude dávat větší pozor. Stejně jako ti, co udělali nějaké chybky se z nich příště zkusí poučit.

 

Odpoledne v akváči bylo super a společná cesta zpět do HK vlakem celý vydařený den hezky uzavřela.

 

Informace k závodu.

Fotky (budou ještě přibývat).

 

Petr Mádle aj.
zpět

Komentáře k článku

Jméno:
Komentář: