Míra: Díky všem, kteří se podíleli na velmi ú Bob: možná stihnu bábovku, ale na úsek IT :) Pečení na pořádání: Ale bude fajn, když to zvládnete a zapíše Míra : Ahoj. Prosím všechny ženy a Boba, jestli n HonzaN: Já mám dvě, jen nevím, jestli jsou vhodn přejdi na chat